Koupele a zábaly

Hydromasážní nebo přísadovou koupel si můžete vychutnat v oddělené části našeho wellness centra, kde vám náš vyškolený personál připraví lázeň dle vašeho výběru. Pro hosty, kteří si relaxační a zkrášlující procedury více užijí „na suchu“, nabízíme celou řadu zábalů s blahodárnými účinky na zdraví i vzhled.

Hydromasážní koupelpozitivně ovlivňují svalovou únavu, bolesti zad a šíje

Koupele o teplotě cca 37°C jsou prováděné ve speciální vaně opatřené systémem, kde tryskami proudí vzduch pod vysokým tlakem a provádí masáž celého těla. Tyto koupele pozitivně ovlivňují svalovou únavu, bolesti zad a šíje, chronické bolesti po úrazech i ztuhlost svalů způsobenou špatnými pohybovými stereotypy. Doba procedury je 20 minut.

Přísadová koupelpomáhá ke zmírnění bolesti kloubů a páteře

Při proceduře dochází k vstřebávání prvků obsažených v koupeli o teplotě cca 37°C a specifickým účinkům dle zvolené přísady. Dochází k uvolnění, koupel pomáhá ke zmírnění bolesti kloubů a páteře a má také detoxikační účinky. Doba procedury je 20 minut. Přísady do koupelí dle aktuální nabídky.

Rašelinový zábalje z nejuznávanějších forem tepelné terapie

Jednorázový rašelinový zábal lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovním zatížení apod. Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku. Doba procedury je 20 minut.

Skořicový zábalpodporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání

Pomáhá při tvarování postavy a proti celulitidě. Speciální krém nanášíme na postižená místa dolních končetin, která překryjeme termofólií, abychom zabránili úniku účinných éterických olejů do volného prostoru a docílili stálého a rovnoměrného tlaku na všechny ošetřované části těla. V místě aplikace krém silně prohřívá postižená místa a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání. Délka procedury je 45 minut.

Čokoládový zábaldodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku

Čokoládový zábal je výborný na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládovému zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Délka procedury je 45 minut.

Koupele a zábalyrelaxační a zkrášlující procedury si užijete

 

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Informace Souhlasím