Wellness / sportnekonečné možnosti odpočinku, relaxu a sportovního vyžití

wellness masaze rusava

Masáže

Masáž, jako osvědčená metoda sloužící k uvolnění svalového napětí a odstranění bolesti ve svalech, nemůže chybět v nabídce služeb Hotelu Rusava.

wellnes-sport 02

Krytý bazén

Obklopený pohodlnými lehátky s výhledem do zahrady a letní terasou, nabízí žádanou relaxaci po dnu stráveném nejen turistikou, nebo cyklistikou. Pro vaše nejmenší je připraveno dětské brouzdaliště s vodopádem.


wellness sprchy 01

Wellness

Moderní wellness centrum Hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno svíčkami a jeho poklidnou atmosféru podtrhuje relaxační hudba.


wellness vany

Koupele a zábaly

Hydromasážní nebo přísadovou koupel si můžete vychutnat v oddělené části našeho wellness centra, kde vám náš vyškolený personál připraví lázeň dle vašeho výběru. Pro hosty, kteří si relaxační a zkrášlující procedury více užijí „na suchu“, nabízíme celou řadu zábalů s blahodárnými účinky.

.

hriste rusava 01

Hřiště

Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem nabízí sportovní vyžití milovníkům tenisu, volejbalu, nohejbalu i basketbalu, přímo v areálu hotelu.


bowling 01

Bowling

Bowling je další z možností, kterou si můžete zpestřit pobyt v našem hotelu. Bowlingová herna je umístěna v samostatné budově v bezprostřední blízkosti hotelu a je vybavena dvěma drahami, posezením a malým barem. Obě dráhy jsou opatřeny bumpery, aby si hru užily i děti.


lyze svah rusava 01

Lyžařský svah

Lyžařský svah s umělým zasněžováním a osvětlením  Rusava SKI, s. r. o., se nachází 200 m od hotelu. Průměrný sklon sjezdovky je 11 stupňů a je tak vhodný i pro méně zdatné lyžaře. V provozu jsou dva vleky pro dospělé o délce cca 400 m a jeden vlek s nízkým vedením lana pro děti v délce 100 m.  

deti herna 01

Dětská herna a dětské hřiště

Rodiny s dětmi potěší dětské hřiště s herní věží, pískovištěm a trampolínou, a herní prvky, které jsou rozmístěny v areálu hotelu. V případě nepříznivého počasí můžete se svými dětmi zavítat do bohatě vybavené dětské herny.

koupaliste rusava 01

Koupaliště

Pouhých 200 m pod hotelem najdete oblíbené letní koupaliště s tobogánem, skluzavkami a dětským hřištěm. Koupaliště bývá v provozu od června do září (v závislosti na počasí).

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.