Hotel Rusava INově rekonstruované pokoje, svatební apartmán...

Hotel I nabízí ubytování v celkem 31 pokojích o kapacitě 2, 3 a 4 lůžka a s celkovým počtem 90 lůžek. Vedle standardních pokojů disponuje hlavní budova 2 apartmány Standard, 1 svatebním apartmá a 1 bezbariérovým pokojem.

hotel-rusava-1

Pokoje jsou přístupné výtahem a vybaveny jsou na úrovni ***, jejich samozřejmou součástí je TV se satelitními programy, Wi-Fi připojení k internetu a pohodlná koupelna. Některé pokoje navíc rozšiřuje balkón, odkud se nabízí nádherný výhled na okolní krajinu.

 

Apartmány hotelu Rusavasvatebním apartmá a standard apartmány

hotel-rusava-1 apartman

Luxusnější ubytování v prostorných pokojích o dvou místnostech s poutavým výhledem do okolní krajiny vám poskytnou dvě apartmá Standard a Svatební apartmá.

hotel-rusava-1 apartman2

Prostorné apatmány

Luxusnější ubytování v prostorných pokojích o dvou místnostech s poutavým výhledem do okolní krajiny vám poskytnou dvě apartmá Standard a Svatební apartmá.

hotel-rusava-1 02 apartman3

Koupelna apartmán

Koupelnu s vířivou vanou pro 2 osoby najdete se Svatebním apartmá, apartmá Standard disponuje pohodlně vybavenou koupelnu se sprchovým koutem.

 

 

Pokoje hotelu Rusava 31 pokojů o kapacitě 2, 3 a 4 lůžek

hotel-rusava-1 pokoj1

V účelně vybavených dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích oceníte vedle útulně vyhlížejícího interiéru také výhled na okolní malebnou krajinu.

hotel-rusava-1 02 pokoj2

Pokoje Standard

V účelně vybavených dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích oceníte vedle útulně vyhlížejícího interiéru také výhled na okolní malebnou krajinu.

hotel-rusava-1 02 pokoj3

Koupelna pokojů Standard

 

 

 

Restaurace Rusavanabízí tradiční valašskou kuchyni

hotel-rusava restaurace1

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace je pro naše hosty otevřená od 8:00 do 22:00 hodin. Snídaně či polopenzi je možné objednat předem v hotelové recepci.

hotel-rusava restaurace2

Jídelna hotelu Rusava

Cenově dostupné ubytování různých kategorií a dva sály o kapacitě 100 a 80 míst uspokojí i početnější skupiny svatebčanů. Pro malé hosty je přichystáno dětské menu s omalovánkou, dětské stoličky i příbory.

hotel-rusava restaurace3

Terasa hotelu Rusava

V letních měsících si můžete pochutnat na denním menu za zvýhodněné ceny a celoročně pak vybrat z jídelního lístku s tradiční valašskou kuchyní.

 

 

Hotel Rusava INově rekonstruované pokoje, svatební apartmán...

 

  

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.