Ubytování hotel Rusavahotel I, hotel II, chatky a bungalovy

Hotel Rusava stojí uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, ve valašské obci Rusava, která se nachází cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem a je křižovatkou turistických a cyklistických tras.

hotel-rusava1

Hotel Rusava I

Nově rekonstruované pokoje a hyg. zařízení, svatební apartmán, výtah a pokoj pro invalidy... restaurace, bar, dětský koutek, terasa, nekuřácké jídelny, salonek, konferenční sál, hotelové wellness centrum, koupele a masáže. (Virtuální prohlídka - Hotel zvenku, vstupte)

hotel-rusava2

Hotel Rusava II

29.3.2018 jsme pro Vás otevřeli nově zrekonstruovaný Hotel2. Depandance Hotelu Rusava - Hotel 2 leží cca. 80 m od hlavní budovy. Disponuje 19 nově vybavenými dvoulůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky. Pokoje mají TV, předsíňku a koupelnu se sprchovým koutem a WC...

chatky-rusava 01

Chatky Rusava

Využijte výhodných zaváděcích cen pro Vaši dovolenou 2019 v nově opravených chatách a rezervujte včas.

bungalov-rusava 01

Bungalov Rusava

Bungalovy jsou uzavřeny z důvodu budoucí plánované rekonstrukce. Děkujeme za pochopení.

Hotel Rusavaje umístěn uprostřed krásné přírody, cca 10km od Bystřice pod Hostýnem

Hotel Rusava nabízí ubytování různých kategorií - hotelové pokoje s bezbariérovým přístupem, chatky a bungalovy, širokou škálu služeb - wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití - bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti - kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna. V hotelové restauraci si můžete pochutnat na tradiční valašské kuchyni a obdivovat výhled na okolní kopce. Přilehlé sály s letní terasou oceníte, hledáte-li vhodné místo pro svatební hostinu, rodinné oslavy či firemní akce. Díky bohaté nabídce vyžití a vysoké kapacitě levnějšího ubytování můžeme areál doporučit školám a volnočasovým organizacím. Hotelovým hostům je k dispozici parkování v areálu, úschovna kol a lyží a Wi-fi připojení k internetu. V blízkém okolí hotelu najdete lyžařský svah a koupaliště.

Kde nás najdetemapa a lokalizace hotelu Rusava

Hotel Rusava

Nabízíme ubytování různých kategorií, širokou škálu služeb - wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, sportovní náčiní, zázemí pro děti, kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna.

Naplánujte si cestu

Zobrazení mapy v plné velikosti pro váše naplánování cesty k nám.

Hotel Rusava, Rusava 334, Rusava 768 41
E-mail: recepce@hotelrusava.cz
Tel.: +420 573 392 076 Mobil: +420 777 794 700

ZOBRAZIT MAPU
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.