Svatby a hostinysály o kapacitě 100 a 80 míst uspokojí i početnější skupiny svatebčanů

Hotel Rusava leží v krásném prostředí Hostýnských vrchů s dominantou Svatý Hostýn. Velkou předností hotelu je dobrá dostupnost z okolních měst a obcí. Současně nabízí klid uprostřed malebné přírody, a proto se stává příjemnou alternativou pro pořádání svatebních hostin.

Výhodné ubytování a dva sály o kapacitě 100 a 80 míst uspokojí i početnější skupiny svatebčanů. Novomanželé jistě uvítají svatební apartmá, které jako pozornost nabízíme za zvýhodněnou cenu, u větších svateb zdarma. Také bohatá nabídka sportovního a relaxačního vyžití – krytý bazén s dětským brouzdalištěm, wellness a fitness centrum, víceúčelové hřiště, dětské hřiště i herna, bowling, může vám a vašim hostům zpestřit a zpříjemnit pobyt.

379x253 bg svatby sal 2017 01Jeden ze sálů s kapacitou 80 míst
 často využíván pro svatební hostiny. Lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy a čerstvý vzduch.

378x252 sal 100 01Druhý ze sálů je prostornější, pojme až 100 hostů
, a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

379x253 bg svatby apartma 2017 02Ubytování v celkem 31 pokojích o kapacitě 2, 3 a 4 lůžka a s celkovým počtem 90 lůžek. Novomanželé jistě uvítají svatební apartmá.

Restaurace Rusavapodáváme tradiční česká jídla

hotel rusava restaurace4

Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem Hotelu Rusava. Stylově vybavený interiér, s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých jídlech jak ze stálého jídelního lístku, tak i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky a příbory.

Sportovní a relaxační vyžitívám a vašim hostům zpestří a zpříjemní pobyt.

Krytý bazén s dětským brouzdalištěm, wellness, fitness centrum, víceúčelové hřiště, dětské hřiště i herna, bowling.

379x253 bg svatby well 2017 01

Moderní wellness centrum Hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno svíčkami a jeho poklidnou atmosféru podtrhuje relaxační hudba.
(Virtuální prohlídka - Wellness)

wellnes-sport 02Krytý bazén
obklopený pohodlnými lehátky s výhledem do zahrady a letní terasou, nabízí žádanou relaxaci po dnu stráveném nejen turistikou, nebo cyklistikou. Pro vaše nejmenší je připraveno dětské brouzdaliště s vodopádem.
(Virtuální prohlídka - Krytý bazén)

379x253 bg svatby vice 2017 01Širokou škálu služeb naleznete kompletně ZDE - wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití - bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti - kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.