Pobyty pro školy a školkyv hotelu Rusava přímo na míru

Hotel Rusava stojí v malebné obci Rusava, na křižovatce turistických tras a cyklotras. Svou polohou nabízí klidné a bezpečné místo stranou silničního ruchu a uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů. Pro školy v přírodě, dětské tábory a sportovní soustředění jsme připravili speciální zvýhodněnou nabídku ubytování /hotel II, chatky, bungalovy/ s plnou penzí, která zahrnuje ubytování pro pedagogy zdarma, učební prostory a sál s kapacitou 200 míst pro případ nepříznivého počasí.

Velkou výhodou areálu je venkovní dětské hřiště, nově vybudované víceúčelové hřiště a krytý bazén. Menší kolektivy si mohou pobyt zpestřit hrou bowlingu nebo návštěvou wellness centra. V letních měsících jistě oceníte veřejné koupaliště s tobogánem vzdálené pouhých 200 m, v zimě pak lyžařský svah v těsném sousedství hotelu II nebo síť běžkařských tras.

wellnes-sport 02

Krytý bazén

Obklopený pohodlnými lehátky s výhledem do zahrady a letní terasou, nabízí žádanou relaxaci po dnu stráveném nejen turistikou, nebo cyklistikou. Pro vaše nejmenší je připraveno dětské brouzdaliště s vodopádem.
(Virtuální prohlídka - Krytý bazén)

hriste rusava 01

Hřiště a půjčování kol

Venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem nabízí sportovní vyžití milovníkům tenisu, volejbalu, nohejbalu i basketbalu, přímo v areálu hotelu. Pokud zatoužíte vyrazit za hranice hotelového areálu, rádi vám zapůjčíme jízdní kola nebo horské koloběžky pro vaše děti. (Virtuální prohlídka - Hřiště)

lyze svah rusava 01

Lyžařský svah

Lyžařský svah s umělým zasněžováním a osvětlením  Rusava SKI, s. r. o., se nachází 200 m od hotelu. Průměrný sklon sjezdovky je 11 stupňů a je tak vhodný i pro méně zdatné lyžaře. V provozu jsou dva vleky pro dospělé o délce cca 400 m a jeden vlek s nízkým vedením lana pro děti v délce 100 m.

deti herna 01

Dětská herna a dětské hřiště

Rodiny s dětmi potěší dětské hřiště s herní věží, pískovištěm a trampolínou, a herní prvky, které jsou rozmístěny v areálu hotelu. V případě nepříznivého počasí můžete se svými dětmi zavítat do bohatě vybavené dětské herny. (Virtuální prohlídka - Bar, dětský koutek a konf. místnost)

koupaliste rusava 01

Koupaliště

Pouhých 200 m pod hotelem najdete oblíbené letní koupaliště s tobogánem, skluzavkami a dětským hřištěm. Koupaliště bývá v provozu od června do září (v závislosti na počasí).

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.