Restaurace Rusava podáváme tradiční česká jídla po celý den

 Útulná hotelová restaurace s krbem je srdcem Hotelu Rusava. Stylově vybavený interiér, s výčepním pultem zastřešeným doškovou střechou, má kapacitu 50 míst a pochutnat si zde můžete na tradičních českých jídlech jak ze stálého jídelního lístku, tak i z denního menu. Pro vaše děti je přichystán samostatný dětský jídelní lístek ve formě omalovánek a připraveny jsou i dětské stoličky a příbory.

840x420 restaurace 2017 01

K hotelové restauraci přiléhají dva oddělené nekuřácké sály pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa, odkud se nabízí krásný výhled do okolní krajiny. Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních školení a jiných akcí.

Sály pro svatby a hostinyv restauraci Rusava

  hotel-rusava restaurace4

K hotelové restauraci přiléhají dva prostorné sály, s oblibou využívané při pořádání svatebních hostin, rodinných oslav i firemních akcí.

378x252 sal 80 01


Jeden ze sálů s kapacitou 80 míst je vybaven dataprojektorem, vestavěným plátnem a vhodně ozvučen pro pořádání konferencí a školení. Ze sálu lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy.

378x252 sal 100 01


Druhý ze sálů je prostornější, pojme až 100 hostů, a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

Terasa s obsluhouv restauraci Rusava

hotel-rusava restaurace5

Obsluhovaná terasa sousedí s jedním ze sálů restaurace a otvírá se z ní poutavý výhled na Hostýnské vrchy. Dohlédnete odtud také na hřiště a dětské hřiště. V zastřešené části terasy je umístěn gril, který je v letních měsících využíván při večeřích a po dohodě mohou být grilované speciality zařazeny i do vašeho společného menu.

Bar s venkovním posezenímv restauraci Rusava

Nekuřácký bar Hotelu Rusava nabízí teplé, studené nápoje a drobné občerstvení. V letním období je k baru navíc připojeno venkovní posezení. Tohoto posezení s obslužným okénkem mohou využít kromě hotelových hostů také turisté a cyklisté. V těsné blízkosti venkovního posezení je dětské hřiště. Hosté zde mohou nerušeně sledovat televizní sportovní utkání, pročíst denní tisk, zahrát si kulečník nebo šipky.

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.