Firemní akce a školení ideální pro firemních akce / teambuilding programy / školení

Pro svou polohu stranou městského ruchu je Hotel Rusava velmi příhodným místem pro pořádání firemních akcí – od teambuilding programů v přírodě až po konference či komorní školení. Hlavními přednostmi hotelu jsou zvýhodněné ceny ubytování pro skupiny, bohatá nabídka sportovního a relaxačního vyžití /krytý bazén, wellness a malé fitness centrum, venkovní víceúčelové hřiště, bowling/ i útulná restaurace s krbem a přilehlými sály.

840x420 restaurace 2017 01

K hotelové restauraci přiléhají dva oddělené nekuřácké sály pro 80 a 100 hostů a obsluhovaná zastřešená terasa, odkud se nabízí krásný výhled do okolní krajiny. Sály jsou oblíbeným místem pro pořádání svatebních hostin, rodinných oslav, firemních školení a jiných akcí.

Sály pro školení a firemní akcev hotelu Rusava

378x252 sal 80 01


Jeden ze sálů s kapacitou 80 míst je vybaven dataprojektorem, vestavěným plátnem a vhodně ozvučen pro pořádání konferencí a školení. Ze sálu lze vyjít na balkón a terasu, odkud si můžete vychutnat výhled na Hostýnské vrchy.

378x252 sal 100 01Druhý ze sálů je prostornější, pojme až 100 hostů
, a pro svou útulnější atmosféru je častěji využíván pro rodinná setkání. Oba sály lze připravit pro formální i neformální příležitosti dle přání našich hostů.

379x259 hotel 2 salonek 01Sál o kapacitě 200
míst je situován v oddělené části hotelu II a je možné ho rezervovat pro větší konference či využít jako tělocvičnu.

379x253 bg firmy konfer 2017 01Konferenční místnost
v přízemí hotelu je ideálním místem pro menší skupiny, nebo soukromá jednání.

Sportovní a relaxační vyžitípro zpestření a zpříjemnění firemních akcí.

379x253 bg svatby well 2017 01

Moderní wellness centrum Hotelu Rusava je jedinečné relaxační centrum s příjemnou atmosférou. Součástí wellness centra je finská sauna, parní lázeň, whirlpool a vyhřívané lavice. Ve večerních hodinách je wellness centrum romanticky osvětleno svíčkami a jeho poklidnou atmosféru podtrhuje relaxační hudba.
(Virtuální prohlídka - Wellness)

wellnes-sport 02Krytý bazén
obklopený pohodlnými lehátky s výhledem do zahrady a letní terasou, nabízí žádanou relaxaci po dnu stráveném nejen turistikou, nebo cyklistikou. Pro vaše nejmenší je připraveno dětské brouzdaliště s vodopádem.
(Virtuální prohlídka - Krytý bazén)

379x253 bg firmy bowling 2017 01Bowling je další z možností, kterou si můžete zpestřit pobyt v našem hotelu. Bowlingová herna je umístěna v samostatné budově v bezprostřední blízkosti hotelu a je vybavena dvěma drahami, posezením a malým barem.

379x253 bg svatby vice 2017 01Širokou škálu služeb naleznete kompletně ZDE - wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití - bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.