Léto s rodinou 2+1

Akční bálíček Léto s rodinou na Rusavě pro 2 osoby / 2 noci se snídaní a bazénem. Na 2 platící dospělé osoby ubytujeme 1 dítě do 11,99 let na 2 noci zdarma. Užijte si léto a prázdniny na Rusavě. Sportovní vyžití a zábava pro celou rodinu. Platnost 1. 5. – 31. 8. 2023. Zvýhodněný balíček je nerozdělitelný. Platí pouze pro pro rodiny s dětmi.

Čeká na vás krytý plavecký bazén s dětským brouzdalištěm. Nové solárně vyhřívané koupaliště 200m pod hotelem. Čisté ovzduší, nedotčená příroda je rájem pro milovníky klidu, pohody, i aktivního odpočinku, turistiky a venkovních sportů. K zapůjčení kola, koloběžky, tenisové kurty, ping pong a víceúčelové hřiště přímo před hotelem.

Že nevyšlo počasí? Nevadí.
Skočte do bazénu, vyhřejte se v sauně, relaxujte ve vířivce. Vaše děti si užijí v dětské herně nebo na dětském hřišti. Zahrajte si bowling, šipky, kulečník nebo si dopřejte masáž či relaxační vanu.

  • Ubytování na 2 noci pro 2 osoby + 1 dítě zdarma v pokojích Standart nebo Exclusive
  • 2x bohatá snídaně formou bufetu
  • Krytý hotelový bazén neomezeně každý den
  • Parkování u hotelu a WiFi zdarma
  • Možnost dokoupení večeře v rámci polopenze dosp. á 250 Kč/noc, dítě á 120 Kč/noc

To vše  jen za pouhých
6 980 Kč
Děti do 2,99 let ZDARMA bez nároku na lůžko a stravu. K dispozici dětské postýlky a židličky. Příplatek za pokoj Exclusive: 200 Kč/noc. Balíček nelze využít v apartmá. Balíčky lze kombinovat a využít více za sebou. Těšíme se na Vás.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.