Chaty na Rusavě

Ubytování v nově zrekonstruovaných chatách Hotelu Rusava se zárukou soukromí.

Ubytujte se uprostřed čisté přírody Hostýnských vrchů. Od 1. dubna k dispozici 10 nově opravených chat s balkonem a výhledem. Zažijte probouzení jara na Rusavě bez stresu a obav z koronaviru. Ticho, uklidňující zeleň, výlety na kole i pěšky.

V chatě máte vlastní kuchyňku, můžete si pokrmy připravit sami nebo Vám připravíme balíčky a dodáme přímo do chaty. Prodej nápojů přes okénko funguje, můžete se občerstvit nealko nápoji, pivem či si dát dobrou kávičku. Každá chata má vlastní nové sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Chaty jsou vybaveny malou kuchyňkou s indukčním vařičem a základním nádobím. Dále klimatizací a televizí v obývací části. V 1. patře je ložnice pro 4 osoby. V přízemí možnost 1 přistýlky za doplatek 250 Kč/noc. Za příplatek 250 Kč/pobyt si můžete vzít i Vašeho zvířecího mazlíčka.

 

Bezkonkurenční cena chaty pro 4 osoby / noc
2 200 Kč
Těšíme se na vás

Plus vratná kauce ve výši 1000Kč/pobyt/1 chata splatná při příjezdu v hotovosti Vám bude vrácena na konci pobytu po předání chaty a zapůjčeného inventáře. V případě zjištěných škod či ztráty vybavení bude vyčíslena výše škody a kauce  bude použita na úhradu škody, v případě zjištění vyšší škody bude vyčíslen doplatek.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.