Ubytování Hotel RusavaHotel I, Hotel II, Chatky a Bungalovy

Hotel Rusava stojí uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů, ve valašské obci Rusava, která se nachází cca 10 km od Bystřice pod Hostýnem a je křižovatkou turistických a cyklistických tras.

hotel-rusava-1 01

Hotel Rusava I

Nově rekonstruované pokoje a hyg. zařízení, svatební apartmán, výtah a pokoj pro invalidy... restaurace, bar, dětský koutek, terasa, nekuřácké jídelny, salonek, konferenční sál, hotelové wellness centrum, koupele a masáže. (Virtuální prohlídka - Hotel zvenku, vstupte)

378x252 hotel rusava 2 2017

Hotel Rusava II

11/2017 - 6/2018 REKONSTRUKCE. Levnější hotel umístěn cca 100 m od lyžařského areálu "Ski areál Rusava". Hostům je nabízeno ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích s celkovou kapacitou 53 lůžek. Vybaveny jsou jednoduše a účelně. Součástí hotelu sál pro 200 osob a salónek pro 30 osob.

chatky-rusava 01

Chatky Rusava

Deset čtyřlůžkových chatek s možností přistýlky, které jsou vybaveny jednoduše a účelně včetně sociálního zřízení se sprchovým koutem a balkonem.

bungalov-rusava 01

Bungalov Rusava

Dva bungalovy s pěti pokoji po čtyřech lůžkách, s celkovou kapacitou 40 osob.

Hotel Rusavaje umístěn uprostřed krásné přírody, cca 10km od Bystřice pod Hostýnem

Hotel Rusava nabízí ubytování různých kategorií - hotelové pokoje s bezbariérovým přístupem, chatky a bungalovy, širokou škálu služeb - wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití - bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti - kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna. V hotelové restauraci si můžete pochutnat na tradiční valašské kuchyni a obdivovat výhled na okolní kopce. Přilehlé sály s letní terasou oceníte, hledáte-li vhodné místo pro svatební hostinu, rodinné oslavy či firemní akce. Díky bohaté nabídce vyžití a vysoké kapacitě levnějšího ubytování můžeme areál doporučit školám a volnočasovým organizacím. Hotelovým hostům je k dispozici parkování v areálu, úschovna kol a lyží a Wi-fi připojení k internetu. V blízkém okolí hotelu najdete lyžařský svah a koupaliště.

Kde nás najdetemapa a lokalizace hotelu Rusava

 

Hotel Rusava

Nabízíme ubytování různých kategorií - hotelové pokoje s bezbariérovým přístupem, chatky a bungalovy, širokou škálu služeb - wellness centrum, krytý bazén, masáže a koupele, sportovní vyžití - bowling, fitness centrum, víceúčelové hřiště, půjčování kol a sportovního náčiní, zázemí pro děti - kryté brouzdaliště, dětské hřiště, dětská herna.

Naplánujte si cestu

Zobrazení mapy v plné velikosti pro váše naplánování cesty k nám.

Hotel Rusava, Rusava 334, Rusava 768 41
E-mail: recepce@hotelrusava.cz
Tel.: +420 573 392 076 Mobil: +420 777 794 700

ZOBRAZIT MAPU